https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 84

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ausztria ~1884. "Hans Makart / 1840. május 18. - 1884. október 3." kétoldalas Br emlékérem (25mm) T:1- Austria ~1884. "Hans Makart / 18 Mai 1840 - 3 Oct 1884" double-sided Br commemorative medallion (25mm) C:AU
1
31281.

Ausztria ~1884. "Hans Makart / 1840. május 18. - 1884. október 3." kétoldalas Br emlékérem (25mm) T:1- Austria ~1884. "Hans Makart / 18 Mai 1840 - 3 Oct 1884" double-sided Br commemorative medallion (25mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
1
31282.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franciaország 1962- "Francia Becsületrend Parancsnoki Kereszt" zománcozott és aranyozott kitüntetés, két jelzés a fülön, nyakszalaggal (61x92mm) T:2-,3 több jelentős zománchiány France 1962- "French Legion of Honor, Commander" enamelled and gold plated decoration, two marks on ear, with neck ribbon (61x92mm) C:VF,F large pieces of enamell missing in several places
1
31283.

Franciaország 1962- "Francia Becsületrend Parancsnoki Kereszt" zománcozott és aranyozott kitüntetés, két jelzés a fülön, nyakszalaggal (61x92mm) T:2-,3 több jelentős zománchiány France 1962- "French Legion of Honor, Commander" enamelled and gold plated decoration, two marks on ear, with neck ribbon (61x92mm) C:VF,F large pieces of enamell missing in several places

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lengyelország DN Túracsákány alakú jelvény, rajta lengyel címer (47x26mm) T:2 Poland ND Tour pick shaped badge with Polish coat of arms (47x26mm) C:XF
1
31284.

Lengyelország DN Túracsákány alakú jelvény, rajta lengyel címer (47x26mm) T:2 Poland ND Tour pick shaped badge with Polish coat of arms (47x26mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lettország 1924. "Három Csillag Érdemrend középkereszt?" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, nem saját nyakszalaggal. "F.M." gyártói jelzéssel és "875" ezüstjelzéssel (45x70mm) T:2 /  Latvia 1924. "Order of the Three Stars Commander Cross?" gold plated, enamelled and hallmarked Ag decoration with not original ribbon. Also with "F.M." makers mark and "875" hallmark (45x70mm) C:XF
1
31285.

Lettország 1924. "Három Csillag Érdemrend középkereszt?" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, nem saját nyakszalaggal. "F.M." gyártói jelzéssel és "875" ezüstjelzéssel (45x70mm) T:2 / Latvia 1924. "Order of the Three Stars Commander Cross?" gold plated, enamelled and hallmarked Ag decoration with not original ribbon. Also with "F.M." makers mark and "875" hallmark (45x70mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia DN "Knowle B-C Bristol" zománcozott jelvény bowling klub jelvény (29mm) T:1- Great Britain ND "Knowle B-C Bristol" enamelled Bowling Club badge (29mm) C:AU
1
31286.

Nagy-Britannia DN "Knowle B-C Bristol" zománcozott jelvény bowling klub jelvény (29mm) T:1- Great Britain ND "Knowle B-C Bristol" enamelled Bowling Club badge (29mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia DN "Clarence Bowling Club - Weston Super Mare" zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (27x28mm) T:1- Great Britain ND "Clarence Bowling Club - Weston Super Mare" enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark  (27x28mm) C:AU
1
31287.

Nagy-Britannia DN "Clarence Bowling Club - Weston Super Mare" zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (27x28mm) T:1- Great Britain ND "Clarence Bowling Club - Weston Super Mare" enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark (27x28mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia DN "Burnham on Sea B.C." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (24x31mm) T:1- Great Britain ND "Burnham on Sea B.C." enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark (24x31mm) C:AU
1
31288.

Nagy-Britannia DN "Burnham on Sea B.C." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (24x31mm) T:1- Great Britain ND "Burnham on Sea B.C." enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark (24x31mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia DN "Borough of Margate - Men's Open Bowls Tournament" zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (20,5x24mm) T:1- Great Britain ND "Borough of Margate - Men's Open Bowls Tournament" enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark (20,5x24mm) C:AU
1
31289.

Nagy-Britannia DN "Borough of Margate - Men's Open Bowls Tournament" zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (20,5x24mm) T:1- Great Britain ND "Borough of Margate - Men's Open Bowls Tournament" enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark (20,5x24mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia DN "Wallington Bowling Club" zománcozott jelvény bowling klub jelvény (25x32mm) T:1- Great Britain ND "Wallington Bowling Club" enamelled badge (25x32mm) C:AU
1
31290.

Nagy-Britannia DN "Wallington Bowling Club" zománcozott jelvény bowling klub jelvény (25x32mm) T:1- Great Britain ND "Wallington Bowling Club" enamelled badge (25x32mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia DN "L & S C Bowling Assoc." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, függőleges tűvel (25x33,5mm) T:2 Great Britain ND "L & S C Bowling Assoc." enamelled Bowling Club badge, with vertical pin (25x33,5mm) C:XF
1
31291.

Nagy-Britannia DN "L & S C Bowling Assoc." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, függőleges tűvel (25x33,5mm) T:2 Great Britain ND "L & S C Bowling Assoc." enamelled Bowling Club badge, with vertical pin (25x33,5mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia DN "L & S C Bowling Assoc." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, vízszintes tűvel (25x33,5mm) T:2 Great Britain ND "L & S C Bowling Assoc." enamelled Bowling Club badge, with horizontal pin (25x33,5mm) C:XF
1
31292.

Nagy-Britannia DN "L & S C Bowling Assoc." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, vízszintes tűvel (25x33,5mm) T:2 Great Britain ND "L & S C Bowling Assoc." enamelled Bowling Club badge, with horizontal pin (25x33,5mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse