Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1895301
10036
337
Dudás Jenő (1900-1991): Erdei út. Rézkarc, papír. 32x27 cm
1891664
10037
337
Dunai jelzéssel: Kalapos pipázó férfi portré. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm 1611439
10038
337
Duray jelzéssel:Felvonulók. Tus, papír, üvegezett keretben, 19×29 cm
1854583
10039
337
Edvi Illés Ödön (1877-1945): Duna parti halász. Akvarell, papír, kopott, üvegezett keretben, 29×39 cm
1806836
10040
337
Elekfy Jenő (1895-1968): Ereszkedő uszály, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5×31 cm
1879176
10041
337
Ék jelzéssel: Ülő férfi. Szén, papír, kis szakadással, felcsavarva, 70×50 cm
1312551
10042
337
1056438
10043
337
1891233
10044
337
Élesdy István (1912-1987): Szigligeti vár, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 1860425
10045
337
Farkasházy jelzéssel: Curia. Akvarell-filc, papír, üvegezett kereteben, 20×29 cm
1890443
10046
337
26000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Téli táj, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 40×29 cm
1891360
10047
337
Fáy Dezső (1888-1954): Vacsora, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 13×9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF