Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 237

Márffy jelzéssel: Vízparti fák.Akvarell, papír-karon, 43×31 cm
10120.

Rufpreis:
8 000 HUF

10121.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Falusi utcakép. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×42 cm
10122.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mednyánszky László (1852-1919): Katona portré. Ceruza, karton, hagyatéki pecséttel + Pálmai József  aláírással, 39×29 cm
10123.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Misch Ádám (1935-1995): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett, 34×46 cm
10124.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Molnár jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon (kis szakadással), keretben, 60×80 cm
10125.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Molnár jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Tempera, papír, üvegezett keretben, 19×23 cm
10126.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Séta a parkban. Kis szériás ofszet, 28,5×17,5 cm
10127.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

Molnár C. Pál (1894-1981): Szántás, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×30 cm
10128.

Rufpreis:
12 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Szent Ferenc, fametszet, jelzés nélkül, papír, 26×16,5 cm
10129.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): A művész, és portréja,fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 16,5×11 cm
10130.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Molnár Z. János (1880-1960): Porcelános csendélet. Olaj, fa, jelzett, szélén repedés csíkkal, 22×27 cm
10131.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF