Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1879030
10120
337
Márffy jelzéssel: Vízparti fák.Akvarell, papír-karon, 43×31 cm
1744440
10121
337
Márton jelzéssel: Ásító cica. Rézkarc, papír, jelzett, 19×14,5 cm 1871998
10122
337
Mednyánszky jelzéssel: Falusi utcakép. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×42 cm 1862670
10123
337
70000
Mednyánszky László (1852-1919): Katona portré. Ceruza, karton, hagyatéki pecséttel + Pálmai József aláírással, 39×29 cm
1832783
10124
337
11000
Misch Ádám (1935-1995): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett, 34×46 cm 1827092
10125
337
4400
Molnár jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon (kis szakadással), keretben, 60×80 cm 1893548
10126
337
Molnár jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Tempera, papír, üvegezett keretben, 19×23 cm 1893289
10127
337
Molnár C. Pál (1894-1981): Séta a parkban. Kis szériás ofszet, 28,5×17,5 cm 1859094
10128
337
Molnár C. Pál (1894-1981): Szántás, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×30 cm 1891648
10129
337
Molnár C. Pál (1894-1981): Szent Ferenc, fametszet, jelzés nélkül, papír, 26×16,5 cm 1888254
10130
337
Molnár C. Pál (1894-1981): A művész, és portréja,fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 16,5×11 cm 1825987
10131
337
22000
Molnár Z. János (1880-1960): Porcelános csendélet. Olaj, fa, jelzett, szélén repedés csíkkal, 22×27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF