https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 232

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma, szerk.: Dr. Mihályfi Ernő, Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású, képes írással, papírkötésben, kopott gerinccel,
1
12680.

1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma, szerk.: Dr. Mihályfi Ernő, Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású, képes írással, papírkötésben, kopott gerinccel,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma, szerk.: Dr. Mihályfi Ernő, Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású, képes írással, papírkötésben,
1
12681.

1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma, szerk.: Dr. Mihályfi Ernő, Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású, képes írással, papírkötésben,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ják, Szombathely. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai. 4. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp. 1935. (Budapest székesfőv.). Kihajtható térképekkel. Szövegközti fotókkal illusztrált.
1
12682.

Ják, Szombathely. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai. 4. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp. 1935. (Budapest székesfőv.). Kihajtható térképekkel. Szövegközti fotókkal illusztrált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936 Pesti Hírlap Vasárnapja, Olimpiai különszám, sok képpel  43p.
1
12683.

1936 Pesti Hírlap Vasárnapja, Olimpiai különszám, sok képpel 43p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
9
 
1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db
1
12684.

1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.
1
12685.

1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937 palini Inkey Gabriellának és Dr. Vitéz Ricsóy-Uhlarik Bélának esküvő meghívója, hajtásnyomokkal.
1
12686.

1937 palini Inkey Gabriellának és Dr. Vitéz Ricsóy-Uhlarik Bélának esküvő meghívója, hajtásnyomokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1937 Saint-Hubert Club Médical. Paris, 1937, OTEP, Ozanne&C. Számos illusztrációval, reklámokkal. Illusztrált papírkötésben, szakadt gerinccel és borítóval, francia nyelven./Paperbinding, with damaged spine, in French language.
1
12687.

1937 Saint-Hubert Club Médical. Paris, 1937, OTEP, Ozanne&C. Számos illusztrációval, reklámokkal. Illusztrált papírkötésben, szakadt gerinccel és borítóval, francia nyelven./Paperbinding, with damaged spine, in French language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937 Chmura Foto 1937-1938. Árjegyzék. Bp.,1937, Athenaeum, 79 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, de egyébként jó állapotban.
1
12688.

1937 Chmura Foto 1937-1938. Árjegyzék. Bp.,1937, Athenaeum, 79 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, de egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1938-1939 Az Est Hármas könyve 1938+1939. Papírkötésben, az egyik borítója gyűrött, a másik gerince sérült.
1
12689.

1938-1939 Az Est Hármas könyve 1938+1939. Papírkötésben, az egyik borítója gyűrött, a másik gerince sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1938 Újdonságok ismertetője Grill Károlya Könyvkiadó vállalatától, 8p
1
12690.

1938 Újdonságok ismertetője Grill Károlya Könyvkiadó vállalatától, 8p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1938 Katolikus Háziasszonyok Országos Szövetsége főzőtanfolyamának oklevele, Szegedy-Maszák Aladárné, Stumpf Károlyné és Héjjas Pálné aláírásaival, pecséttel
1
12691.

1938 Katolikus Háziasszonyok Országos Szövetsége főzőtanfolyamának oklevele, Szegedy-Maszák Aladárné, Stumpf Károlyné és Héjjas Pálné aláírásaival, pecséttel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse