Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 225
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1803370
18555
334
Orbán Dezső: Gutenberg. Bp.,1940, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés.
1707107
18556
334
3800
Ribbeck, Otto: A római költészet története. 1-3. köt. Bp., 1891-1893, MTA. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1782765
18558
334
3400
Babits Mihály: Halálfiai I-II. kötet. Babits Mihály Összegyűjtött Munkái IV-V. kötet. Bp., , Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerincén sérüléssel, belül jó állapotban.
1735618
18559
334
24000
Kosztolányi Dezső összegyűjtött munkái I-XII kötet: Esti Kornél. Édes Anna. Néro, a véres költő. Aranysárkány. A rossz orvos. Pacsirta. Tengerszem. Bölcsőtől a koporsóig. Próza. Összegyűjtött költeményei I-II. kötet. Idegen költők anthológiája I-II. kötet. Bp., 1936-1937, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerincekkel, jó állapotban.
1785034
18560
334
Faludy György: Őszi harmat után. Bp.,1947, Officina. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt papírborítóval.
1736507
18561
334
1750769
18562
334
4400
1757768
18563
334
4800
1802941
18565
334
1776066
18566
334
Debreczeny György: Elodázható elégiák. Bp., 1989, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
1776074
18567
334
Medgyesi Pál: Lelki ábécé. Bp., [1940], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
1755496
18569
334
Bíró András: Hit és bizalom. Válogatott versek 1982-1995. Érdliget, 1997, Anteus Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF