Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 225
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1875505
17382
334
Makkai Sándor: Sárga vihar 1-2. kötet. Bp.,1934, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, névbélyegzővel. Első kiadás.
1872620
17383
334
Vass Sándor: A legnagyobb magyar. Gróf Széchenyi István regényes életrajza. Bp.,é.n.,Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a gerincen sérüléssel.
1873129
17384
334
Kazinczy Ferenc: Erdélyi levelek. 1. köt. Kolozsvár, 1944, Minerva (Erdélyi ritkaságok). Kopott gerincű, kissé foltos vászonkötésben, kicsit foltos lapokkal.
1871733
17385
334
Marquand, John P.: Mr. Moto közbelép. Bp., é. n., Palladis. Papírkötésben, jó állapotban.
1875955
17386
334
Farkass Jenő: Éda I-II. kötet. Történelemi regény Kun László király idejéből. Bp.,1934,Csokonai. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval. 1875966
17387
334
Tompa Mihály munkái I-III. kötet. Élő könyvek. Magyar Klasszikusok. XXV-XXVII. kötet. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1872635
17388
334
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1970, Móra. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
1874767
17389
334
Fekete István: Hajnal Badányban. Első kiadás! Bp., 1942, Singer és Wolfner. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 1872640
17390
334
Fekete István: Bogáncs. Bp., 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
1851696
17391
334
Vegyes könyvtétel, 3 db: Mystic Meg: Az aszcendens. Bp.,1994, Édesvíz. Cherry Gilchrist: Az alkímia. Bp.,2000, Édesvíz. Szabó Mária: Előző életeink - mai sorsunk. Bp.,1990, Macondo. Kiadói papírkötésben.
1800113
17392
334
1851677
17393
334
Friedrich Schwickert: Asztrológiai szintézis. Bp.,1998, Sindbad. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF