Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 201

Jalsovszky Katalin-Tomsics Emőke: Budapest világváros. Hanák Péter előszavával. Bp., 1996, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
15012.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horler Miklós: Budapest műemlékei II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Magyarország műemléki topográfiája. VI. kötet. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadtpapír védőborítóval, jó állapotban.
15013.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szilágysági magyarok. Szerk.: Szabó Zsolt. Bukarest-Kolozsvár, 1999, Kriterion. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15014.

Rufpreis:
2 000 HUF

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15015.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bibó István:A rákoskeresztúri egykori Podmaniczky-Vigyázó kastély története. Bp., 1979. MTKA
15016.

Rufpreis:
1 400 HUF

BKV Egy évtized az utasokért 1968-1978. Bp., 1978, IPV Globus. Kiadói papírkötésben
15017.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kecskés László: Komárom az erődök városa. Bp., 1984, Zrínyi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15018.

Rufpreis:
1 200 HUF

Samay László: A Faddi Római Katolikus Egyházközség krónikája. 2007
15019.

Rufpreis:
1 200 HUF

Budapest A vár - Castle district. Magyar-Angol, Hungarian - English. Bp., 2004. Vince. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
15020.

Rufpreis:
1 200 HUF

15021.

Rufpreis:
2 800 HUF

Illyés Bálint: Kiskunsági krónika, A Fölső-Kiskunság vázlatos története 1745-ig. Kunszentmiklós, 1975.  Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15022.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Ferences világmissziók sorozat 9 füzete, kicsit kopott tűzött papírkötésben, jó állapotban
15023.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF