Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1839415
15012
330
Books: Travelling, Local History
Jalsovszky Katalin-Tomsics Emőke: Budapest világváros. Hanák Péter előszavával. Bp., 1996, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés. 1843036
15013
330
Horler Miklós: Budapest műemlékei II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Magyarország műemléki topográfiája. VI. kötet. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadtpapír védőborítóval, jó állapotban. 1441114
15014
330
Szilágysági magyarok. Szerk.: Szabó Zsolt. Bukarest-Kolozsvár, 1999, Kriterion. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1843598
15015
330
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1839922
15016
330
Bibó István:A rákoskeresztúri egykori Podmaniczky-Vigyázó kastély története. Bp., 1979. MTKA 1841587
15017
330
BKV Egy évtized az utasokért 1968-1978. Bp., 1978, IPV Globus. Kiadói papírkötésben 1839475
15018
330
Kecskés László: Komárom az erődök városa. Bp., 1984, Zrínyi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1839480
15019
330
Samay László: A Faddi Római Katolikus Egyházközség krónikája. 2007
1839386
15020
330
Budapest A vár - Castle district. Magyar-Angol, Hungarian - English. Bp., 2004. Vince. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval 1655411
15021
330
1839706
15022
330
Illyés Bálint: Kiskunsági krónika, A Fölső-Kiskunság vázlatos története 1745-ig. Kunszentmiklós, 1975. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1843401
15023
330
A Ferences világmissziók sorozat 9 füzete, kicsit kopott tűzött papírkötésben, jó állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF