https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 201
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1736214
15604
330
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bálint Sándor: Szeged városa. Szeged, 2003, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés. 1734668
15605
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss István: A pápai plébánia története. Jókai Reprint 3. Pápai, 1996, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1734605
15606
330
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Makkai László: Tündérország. Erdély története, földje, népe. Magyar Könyvek. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 59+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos. 1584311
15607
330
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A. J. Pannekoek: Geological History of The Netherlands. 'S-Gravenhage, 1956, Staatsdrukkerij en Uitgeverijbedrijf. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, szövegközti ábrákkal, és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, in English language. 1600516
15608
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1737257
15609
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Források Budapest múltjából II. kötet. 1873-1919. Szerk.: Bácskai Vera. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai II. kötet. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1718563
15610
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Karsztvízvédelem a Közép-Dunantúlon. Szimpóziumi és kiegészítő anyagok. Szerk.: Dr. Nagy Zsigmond. Hévízi Könyvtár 12. Hévíz-Zalaegerszeg, 2000, Hévízi Tóvédő Egyesület-Magyar Olajipari Múzeum. Kiadói kemény-kötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel. 1666893
15611
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Halmaj monográfiája. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Halmaj, 2002, Halmaj Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1651148
15612
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kneifel Imréné Békefi Erzsébet: Bakonyoszlop története. Bakonyoszlop,2001, Bakonyoszlop Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1782692
15613
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete.) Fordította: Benedek Marcellné. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1720128
15614
330
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Erdősi Károly: Múmiák és minarétek. Bp., 1936. Szent-István Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó hátsó szennylappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1719353
15615
330
0
2200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth László: Vámosgyörk évszázadai. Vámosgyörk, 2002, Vámosgyörk Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse