Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1800113
17499
330
Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. Bp., é. n., Lampel R. Sérült papírkötésben.
1840259
17500
330
Beaton, M. C.: Agatha Raisin és a kígyónyelvű asszonyok. 2017, Erawan. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1840261
17501
330
Beaton, M. C.: Agatha Raisin és az ogre vére. 2017, Erawan. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1809904
17502
330
Kővári József: Ötven év a Kisfaludy-társaság történetéből. (1849-1899.) Szombathely, 1934, Martineum Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által dedikált.
1809875
17503
330
Kolozsvári Grandpierre Emil: Lelki finomságok. Parnasszus könyvtár. 3. Bp.,1947, Parnasszus. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. Első kiadás.
1776227
17504
330
1771132
17505
330
Joe Eszterhas: Hollywoodi fenevad. Bp., 2005, Litkey és Társa. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
1815354
17506
330
Magyar Értelmező Kéziszótár. I-II. kötet. Szerk.: Juhász József, Szőke István, O. Nagy Gábor, Kovalovszky Miklós. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1815334
17507
330
Vátszjájana: Káma-szútra. A szerelem tankönyve. Bp. 1982, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1830455
17508
330
Deák-Kiresné-Zámbó: Nagy barkácssuli könyv. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1844498
17509
330
Arany János Kapcsos könyve. Bev.: Keresztury Dezső. Bp., 1978, Magyar Helikon - Akadémiai. Hasonmás kiadás. Műbőr kötésben, papír védőtokban, jó állapotban. 1844436
17510
330
Shakespeare, William: Romeo és Julia. [Bp., 1886, Ráth Mór ?]. Kissé megviselt vászonkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF