Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1830094
10156
328
11000
Orbán jelzéssel: Körtés csendélet. Vegyes technika, vászon, 60×36 cm
1801265
10157
328
Pap jelzéssel: Tyúkudvar. Tempera, papír, üvegezett keretben, 27×37 cm
1799975
10158
328
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, 25,5×35 cm
1779424
10159
328
24000
1827442
10160
328
Pálffy jelzéssel: Házikó, olaj, papír, 16×22 cm 1832375
10161
328
Perlrott jelzéssel: Akt háttal. Szén, papír, 30×20 cm 1814218
10162
328
Perlrott jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, 32×23 cm
1801134
10163
328
1812408
10164
328
Pirk jelzéssel: Álló nő. Akvarell, papír, felcsavarva, 59×31 cm 1829765
10165
328
Pittner jelzéssel: Házak. Olaj, vászon, 28×31 cm
1734857
10166
328
Porkoláb Sándor (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 24×21 cm
1827074
10167
328
Poór Imre (1954-?): Egy táncosnő emlékirataiból, rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/15), 20×22,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF