Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 66

1979. "10 éves az Éremgyűjtők Keszthelyi Csoportja" Ag emlékérem (4,10g/0.800/15mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30439.

Rufpreis:
1 000 HUF

1982. "Kandó Kálmán 1869-1931 / 1932-1982 - 50" kétoldalas emlékérem a magyar villamos vontatás 50. évfordulójára (79mm) T:1-
30440.

Rufpreis:
3 000 HUF

1985. "A HNF VIII. Kongresszusa Budapest" Br nagyalakú plakett (105mm) szignó: EM T:2,2-
30441.

Rufpreis:
800 HUF

1990. "GANZ Mérőgyár Kft." fém emlékplakett eredeti dísztokban (92mm) T:2
30442.

Rufpreis:
1 000 HUF

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (32,64g/0.925/40mm) T:1- eredetileg PP
30443.

Rufpreis:
5 000 HUF

1993. "Magyarország-Anglia 6:3 - 1953. Nov. 25." aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos,fo.
30444.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

2005. "15 éves a Budapesti Árutőzsde" Br emlékérem tokban (58mm) T:1-
30445.

Rufpreis:
800 HUF

2010. "1956 / 56-os Szövetség 1990-2010" aranyozott Br emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP
30446.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Henri Matisse 1869-1954" egyoldalas Br plakett (115mm) T:2
30447.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Fejér Vármegye" egyoldalas öntött Br plakett (112mm) T:2
30448.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

30449.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:2
30450.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF