Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1800514
30439
327
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1979. "10 éves az Éremgyűjtők Keszthelyi Csoportja" Ag emlékérem (4,10g/0.800/15mm) T:1 (eredetileg PP) patina
1823941
30440
327
Numismatik
1982. "Kandó Kálmán 1869-1931 / 1932-1982 - 50" kétoldalas emlékérem a magyar villamos vontatás 50. évfordulójára (79mm) T:1- 1041239
30441
327
Numismatik
1985. "A HNF VIII. Kongresszusa Budapest" Br nagyalakú plakett (105mm) szignó: EM T:2,2-
1823663
30442
327
Numismatik
1990. "GANZ Mérőgyár Kft." fém emlékplakett eredeti dísztokban (92mm) T:2
1793109
30443
327
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (32,64g/0.925/40mm) T:1- eredetileg PP
1823670
30444
327
Numismatik
1993. "Magyarország-Anglia 6:3 - 1953. Nov. 25." aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos,fo. 1301124
30445
327
Numismatik
2005. "15 éves a Budapesti Árutőzsde" Br emlékérem tokban (58mm) T:1-
1814278
30446
327
Numismatik
2010. "1956 / 56-os Szövetség 1990-2010" aranyozott Br emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP 1822919
30447
327
Numismatik
DN "Henri Matisse 1869-1954" egyoldalas Br plakett (115mm) T:2 1795913
30448
327
7500
Numismatik
DN "Fejér Vármegye" egyoldalas öntött Br plakett (112mm) T:2 1796186
30449
327
15000
Numismatik
DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas, aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (71,01g/0.925/50mm) T:1,1- (eredetileg PP)
1796157
30450
327
Numismatik
DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF