Bücher: Militaria Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1820399
15511
327
Books: Military
Nagy István György; Szentesi György: Rakétafegyverek, űrhajózási hordozórakéták Zrínyi Katonai Kiadó, 1983. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborító
1820340
15512
327
900
Books: Military
Ladó János: Magyar utónévkönyv. Bp., 1984. Akadémiai. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
1820336
15513
327
900
Books: Military
Takáts Sándor: Kémvilág Magyarországon. Bp.,1980. Szépirodalmi. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval.
1819214
15514
327
Books: Military
1820530
15515
327
Books: Military
Szakály Sándor: A magyar tábori csendőrség. Bp.,1990, Zrínyi. Kiadói papírkötés, kopott.
1820228
15516
327
Books: Military
Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető
1819574
15517
327
Books: Military
Földi Pál: Hadvezérek lexikona (az ókortól a II. világháborúig). Anno Kiadó. 310p. 1819766
15518
327
900
Books: Military
Barcy Zoltán-Somogyi Győző: Magyar huszárok Móra Könyvkiadó, 1987. Egy két ceruzás beírással
1697004
15519
327
Books: Military
Brandes György: Lord Beaconsfield. (Disraeli Benjamin.) Jellemrajz. Fordított: Dr. Halasy Aladár. Bp.,1910, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, szakadozott, kopott borítóval, a könyvtest részben elvált a borítótól.
1792019
15520
327
Books: Military
1788564
15521
327
Books: Military
Len Deighton: Vadászrepülők. Európa Könyvkiadó, 2013
1788557
15522
327
Books: Military
3 db II. világháborúval foglalkozó könyv: A nácik kincse, Kurt Rieder: A III. Birodalom ászai. Földi Pál: Légiháború 1939-1945.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF