Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 492

Vera Panova: Messzi utca. Fordította Nikodémusz Elli. Bp., 1957, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A fordító által aláírt.
16623.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Ambróczy Ágoston: Világos pillanat. Schumann életregénye. Bp., 1964, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált.
16624.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16625.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illés Endre: Méhrajzás Bp., 1985, Magvető, 648+8 p. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. A szerző dedikációjával.
16626.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kertész Mihály: Kiket az isten is egymásnak teremtett.(Egy farsangi éj története.) A borítón Kenyeres György illusztrációjával. Pesti Hírlap Könyvek 131. Bp.,(1930),Pesti Hírlap, (Légrády-ny.), 224 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis folttal a borítón.
16627.

Rufpreis:
1 000 HUF

Max Brand: A párduckölyök. Fordította: Gál Andor. A borítón Byss Róbert illusztrációjával. Pesti Hírlap Könyvek 54. Bp.,1928,Pesti Hírlap, (Légrády-ny.), 256 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis folttal a borítón.
16628.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harcos énekek. Szabadságdalok, versek, szavalatok gyűjteménye. Szerk.: Szakasits Árpád. Bp., 1926, Népszava. Kiadói papírkötés, az elülső borítója hiányzik, a hátsó borítója részben leszakadt.
16629.

Rufpreis:
1 600 HUF

16630.

Rufpreis:
1 800 HUF

Emil Droonberg: Alaszkai aranyvilág. Ford.: Medveczky Bella. Bp., é.n, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
16631.

Rufpreis:
1 800 HUF

1908-1916 Egyetemes Regénytár Alamanchja 4 kötet - Egyetemes Regénytár Mikszáth Alamancja 2 kötet, összesen 6 kötet. Szerk.: Mikszáth Kálmán, Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner. Korabeli reklámokkal, számos érdekes írással. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó állapotban, néhol kissé kopott borítókkal, az egyik gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
16632.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16633.

Rufpreis:
1 000 HUF

16634.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF