Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 492

Engels: A természet dialektikája. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé kopotas állapotban.
16454.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kosztolányi Dezső két műve:  Aranysárkány. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, sérült gerinccel.   Tengerszem. 77 történet. Bp., 1936, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel. Első kiadás.
16455.

Rufpreis:
1 200 HUF

Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. I-III. rész. (egybekötve). I.rész: Stefferl. II.rész: Gróf Széchenyi István. III.rész: A legnagyobb magyar. Bp.,1936,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopott borítóval.
16456.

Rufpreis:
1 000 HUF

16457.

Rufpreis:
2 000 HUF

16458.

Rufpreis:
2 800 HUF

16459.

Rufpreis:
1 000 HUF

16460.

Rufpreis:
10 000 HUF

16461.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

16462.

Rufpreis:
800 HUF

16463.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16464.

Rufpreis:
800 HUF

16465.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF