Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 492

16297.

Rufpreis:
5 000 HUF

Buzády Tibor: Magyar kutyafajták. München, 1975, Vagyunk Kiadó. Fekete-fehér képanyagggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón folttal.
16298.

Rufpreis:
1 400 HUF

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Göre Martsa lakodalma. Bp.,(1897), Singer és Wolfner,(Márkus Samu-ny.), 154+6 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót a borítóra kasírozták, kissé kopott borítóval.
16299.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Drumár János: Kassiopeia. Fantasztikus regény. Geiger Richárd rajzaival. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 410+6 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, foltos borítóval.
16300.

Rufpreis:
2 000 HUF

16301.

Rufpreis:
1 200 HUF

1934-2013 Kós Károly 4 db műve:   Az országépítő. Szeged, 2013, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.   "Kőből, fából, házat...igékből várat." (In memoriam Kós Károly 1883-1983.) Bp.,1983,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.   Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó, 41 p. Kiadói fűzött illusztrált papírborítékban. Készült Kós Károly kilencvenedik születésnapjára.  Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben.
16302.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 279 p. Számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói  illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső borítón hosszanti töréssel.
16303.

Rufpreis:
3 000 HUF

Verne Gyula: A francia zászló. Fordította: Gaal Mózes. Bp.,1898, Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
16304.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bokréta. a magyar népköltés java termékeiből. Összeáll. Endrődi Sándor. Bp. 1905. Magyar Könyvkiadó Társaság. 319 p. Aranyozott festett, kiadói egészvászon kötésben.
16305.

Rufpreis:
2 000 HUF

16306.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tersánszky J(ózsi) Jenő: Kakuk Marci Regény 1 - 2 kötet Bp. 1942. Magyar Élet. Első teljes kiadás! Kiadói kartonálásban, illusztrált borítékban
16307.

Rufpreis:
2 800 HUF

Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. kötet. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16308.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF