Ady emlékfüzet a zilahi és érmindszenti ünnepekről 1924 július 20. és 21. Összeállította Nagy Sándor a Szilágyság irodalmi szerkesztője. Zilah, 1924. Seres Samu. 79p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
Mille Lenormand: A kártyajóslás tudománya. A kártyavetés művészete. Fordította Frigyes László. Népies kiadás. Bp.,é.n., Magyar Könyvkiadó. Kiadói illusztrált papírkötésben, foltos.
Tormay Cecile: A csallóközi hattyú. Tormay Cecile művei X. Bp.,1939,Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Tolsztoj: Karenina Anna I-II. kötet. Fordította: Ambrozovics Dezső. Klasszikus Regénytár. Bp.,1905, Révai. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, az I. kötetben kijáró lapokkal, egy javított lappal.