Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 370

16190.

Rufpreis:
1 800 HUF

Egy nagy ládányi vegyes könyv, benne számos érdekes helytörténeti és történelmi témájú kötet is
16191.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bánlaly-Hesz-Sztrilich: Játékoskönyv. Bp.,1927, Magyar Cserkész Szövetség. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, laza fűzéssel, rossz állaotban.
16192.

Rufpreis:
2 000 HUF

16193.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szitnyai Zoltán: Magyar Titok. München, é.n., Mikes Kelemen Kiadóvállalat, (Ledermüller Olivér-ny.), 30 p. Kiadói papírkötés.
16194.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mille Lenormand: A kártyajóslás tudománya. A kártyavetés művészete. Fordította Frigyes László. Népies kiadás. Bp.,é.n., Magyar Könyvkiadó. Kiadói illusztrált papírkötésben, foltos.
16195.

Rufpreis:
1 200 HUF
16

Sárközi György összes verse és kisebb műfordításai. Bp.,1947, Sarló. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
16196.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tormay Cecile: Hankiss János. Tormay Cecile művei. Bp.,1939,Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
16197.

Rufpreis:
1 600 HUF

16198.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tolsztoj: Karenina Anna I-II. kötet. Fordította: Ambrozovics Dezső. Klasszikus Regénytár. Bp.,1905, Révai. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, az I. kötetben kijáró lapokkal, egy javított lappal.
16199.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németh László: Alsóvárosi búcsú I-II. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés.
16200.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db Wass Albert könyv: A bujdosó imája. Bp., 1998, Püski. Vérben és viharban. Egyedül a világ ellen. Pomáz. 2002, Kráter. Kiadói papírkötésben.
16201.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF