Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1672762
10257
326
9500
Tibor jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, karton, kis hibával, keretben, 27×33 cm
1814823
10258
326
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Őszi napsütés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×21 cm
1817506
10259
326
TM jelzéssel: 2 db grafika, szén, papír, 28×19-32×24 cm
1795575
10260
326
4400
Tordai Schilling Oszkár (1880- ): Maszkabál, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×16 cm
1798193
10261
326
15000
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Erdei séta, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 50×40 cm 1791667
10262
326
3400
Tódor jelzéssel: 7 db karikatúra, néhányon kis szakadással, tus,akvarell, ceruza, 21×15-40×27 cm
1806940
10263
326
Tóth B. László (1906-1982): Faluszéli házak, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27×36 cm 1799367
10264
326
Tóth jelzéssel: Várkastély, olaj,vászon, fa keretben, 69×49,5 cm
1813479
10265
326
Tuka László (1924-2007): Bogáncs. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben 40×24 cm 1813477
10266
326
Tuka László (1924-2007): Írisz. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben 40×24 cm 1812418
10267
326
Uitz jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, kis szakadással, 68×42 cm
1779388
10268
326
32000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF