Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1810660
30530
325
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1992. "1956-os forradalom" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:2
1793109
30531
325
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (32,64g/0.925/40mm) T:1- eredetileg PP
1728462
30532
325
6500
Numismatik
1740740
30533
325
Numismatik
1995-2000. 5db-os aranyozott és ezüstözött naptárérem tétel az 1995, 1996, 1997 (2x) és 2000-es évekre, fa dobozban T:1(PP) kis patina 1811748
30534
325
Numismatik
1996-2000. 3db klf aranyozott fém emlékérem honfoglalás és államalapítás témában, közte Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata"; "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád Nagyfejedelem 896" (42,5mm) T:PP 1647040
30535
325
Numismatik
2004. "9th Congress of the IFSSH, Budapest (A Kézsebészeti Társaságok Nemzetközi Szövetségének 9. Kongresszusa, Budapest)" jelzett Hollóházi porcelán plakett, hátoldalán számozott (479.), eredeti tokban (87,5mm) T:1,1- 1751584
30536
325
Numismatik
2005. "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" ezüstözött Br díjérme (60mm) + 2006. "Magyar Sporttudományért Aranyplakett - Magyar Sporttudományi Társaság 1996" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem, tokban (70,5mm) T:1-
1796186
30537
325
15000
Numismatik
1768626
30538
325
Numismatik
DN Az Aranybulla függőpecsétjének jó minőségű másolata, aranyozott vörösréz, üreges, fúrt lyukkal a felfüggesztéshez (42,52g/65mm) T:1- / Hungary ND Good quality copy of the "Aranybulla" gilt Cu, hollow with holes for hanging (42,52g/65mm) C:AU 1796157
30539
325
Numismatik
DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:2
1805750
30540
325
Numismatik
DN "Gróf Széchenyi István" Br plakett, jelzett Berán kópia (71,5mm) T:2- 1810825
30541
325
Numismatik
DN "ELTE Ságvári Endre Gyakorló Iskola" Br emlékérem (68mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF