Források Budapest múltjából. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai Bp., 1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben,
Budapest története IV. kötet. A márciusi forradalomtól az őszirózsás forradalomig. Bp. 1978. Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1-3. köt. Magyar Földrajz I.-III. Bp.,én., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas gerinccel
Buffalo Child Long Lance) Hosszú Lándzsa emlékezései. Egy indiánfőnök könyve a kalandos indiánéletről. (Fordította Baktay Ervin) Bp., 1934 Káldor. Illusztrált kiadói megújított félvászon kötésben,