https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 51
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1783675
15886
324
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár I. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bp.-Bukarest, 1995, Akadémiai Kiadó-Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1786000
15887
324
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Paládi-Kovács Attila: Néprajzi kutatás Magyarországon az 1970-80-as években. Felmérések, vélemények, dokumentumok. Dokumentatio Etnographica 14. Bp., 1990, MTA Néprajzi Kutatócsoport. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1785087
15888
324
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Koszven, M. O.: Matriarchátus. Matriarchátus. Az anyajog kérdésének története. Ford. Borzsák István. (Bp. 1950.) Hungária. 431 l.
Das Lot is nicht erreichbar
1750963
15889
324
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
1750942
15890
324
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Gáborján Alice: Magyar népviseletek. Magyar Népművészet 3. Bp.,1969, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, néhány lapszélen kisebb sérülésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1737011
15891
324
0
1800
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Halasy-Nagy József: Történeti bevezetés a filozófiába. Bp., 1942, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Átkötött félvászon-kötés, az utolsó lap kissé foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1734525
15892
324
0
1200
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Trikál József: A gondolkodás művészete. Szent István Könyvek 40. sz. Bp.,1926, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1734499
15893
324
0
1200
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Wolkenberg Alajos: A teozófia és antropozófia ismertetése és bírálata. Szent István Könyvek 2. sz. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1736500
15894
324
0
3000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Noszlopi László: Jellemlátás és jellemigézés. Szent István Könyvek 118-19. Bp.,1935, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1721484
15895
324
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Will Durant: A gondolat hősei. A magyar filozófusokról szóló részt írta Halasy Nagy József. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1943, Dante. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói félvászonkötésben, kissé kopott borítóval, javított kötéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1721725
15896
324
0
1600
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Imre: Utak a néprajzhoz - a néprajz útjai. Alapozó tanulmányok a népről és néprajzról. Bp.,1992, Guzsalyas Kiadó. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1584511
15897
324
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Gyakorlati Magyar-Török Szótár. Madsar Ve Türk Lugat Kitabi. I. rész Brindsi Kiszim. Szerk. Pastinszky János. Bp., (1922), Szerzői kiadás. Átkötött amatőr kartonált-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, néhány kijáró lappal, 1362-1375 oldal között hiánnyal. Több kötet nem jelent meg, érdekes ex libris bélyegzővel a címlapon. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse