Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 348
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1800675
16155
324
Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. 1915, Érdekes Újság. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
1800724
16156
324
1801802
16157
324
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Foltos papírkötésben.
1801811
16158
324
Rákosi Viktor: A párisi gyujtogatók. (A kommün története.) Bp.,é.n.,Franklin. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris Dr. Baróth Marcel, jelzés nélküli litografált szecessziós ex libris, 13x8 cm.
1802451
16159
324
1800113
16160
324
1802655
16161
324
1800101
16162
324
Első könyvünk. Az általános iskolák számára. Bp., [cca 1950], Tankönyvkiadó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
1803370
16163
324
Orbán Dezső: Gutenberg. Bp.,1940, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés.
1802295
16164
324
Tersánszky J. Jenő: Szerenád. Magyar Mesgyén. Bp.,(1934) ,Révai, 224 p. Első kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
1799928
16165
324
Imák a gyermekekért. Magyar költők - gyermekükről. A verseket Székely János válogatta. A fametszeteket Várkonyi Károly készítette, a burkoló fametszetét Menyhárt József készítette. Debrecen, 1959, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 250 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. 1800510
16166
324
Balázs Béla: A vándor énekel op. II. Bp., 1911, Nyugat. Újrakötött félvászon kötés, kopott állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF