Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1733489
10327
324
Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció . Színes rézkarc, papír, 15×14 cm
1711877
10328
324
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, keretben, 26×17 cm
1720478
10329
324
Olvashatatlan jelzéssel: Családi kör, szitanyomat, papír, 62×43 cm 1724078
10330
324
30000
1670274
10331
324
1634699
10332
324
1780581
10333
324
Olvashatatlan jelzéssel: Korsós női akt, tempera, karton, paszpartuban, 24×32 cm
1616000
10334
324
Olvashatatlan jelzéssel: Désirée, xerotypia, papír, jelzett, számozott (1/3), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27,5×36 cm
1729798
10335
324
14000
1754662
10336
324
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány cicával, olaj, vászon, díszes fa keretben, 25,5×16,5 cm
1754659
10337
324
Olvashatatlan jelzéssel: Kisfiú kutyával, olaj, vászon, díszes fa keretben, 25,5×16,5 cm
1653224
10338
324
13000
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, keretben, 19×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF