Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 369

Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció . Színes rézkarc, papír, 15×14 cm
10327.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, keretben, 26×17 cm
10328.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Családi kör, szitanyomat, papír, 62×43 cm
10329.

Rufpreis:
2 400 HUF

10330.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10331.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10332.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Korsós női akt, tempera, karton, paszpartuban, 24×32 cm
10333.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Désirée, xerotypia, papír, jelzett, számozott (1/3), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27,5×36 cm
10334.

Rufpreis:
8 000 HUF

10335.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Kislány cicával, olaj, vászon, díszes fa keretben, 25,5×16,5 cm
10336.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kisfiú kutyával, olaj, vászon, díszes fa keretben, 25,5×16,5 cm
10337.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, keretben, 19×29 cm
10338.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF