Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1800287
10230
324
Reich Károly (1922-1988): Lúdas Matyi, 2 db illusztráció, színes linó, jelzés nélkül, 13×12 cm (2×) 1735122
10231
324
Rékassy Csaba (1937-1989): Táncsics Mihály. Rézkarc, karton, jelzett, 20×29 cm
1804690
10232
324
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (A 200 példányban megjelent 1913 Fünfzig Handzeichnungen mappából)
1587152
10233
324
Rosenmayer Ferenc (1864-1912): Vásárban. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 9×15,5 cm 1798224
10234
324
Rónai jelzéssel: Asztalnál. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×40 cm 1802292
10235
324
Rudnay Gyula (1878-1957): Jelenés, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 19×15 cm 1787530
10236
324
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm 1787526
10237
324
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm 1759728
10238
324
Scheiber jelzéssel: Széken ülő nő. Olaj, papír, üvegezett keretben, 60×42 cm 1753896
10239
324
Scheiber jelzéssel: Kalapos nő. Pasztell, karton, foltos, keretben, 57×43 cm 1769234
10241
324
A. Schouw Lundberg (?-?): Épület a főtéren, rézkarc, papír, jelzett, 24×17 cm
1799378
10242
324
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF