Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 160

1994. "Diákolimpia '94 - Magyar Diáksport Szövetség / Magyar Köztársaság" fém emlékérem füllel. Szign.: TB(?) (60mm) T:2(P) ujjlenyomat, karc, ph.
30648.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1996. "50 éves a Forint / 1946. augusztus 1. - 1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,41g/0.999/42mm) T:PP ujjlenyomat
30649.

Rufpreis:
6 000 HUF

1997. Magyar Hiszekegy" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal, tanúsítványon rossz súly (15,5g/0.925/32mm) T:PP
30650.

Rufpreis:
2 800 HUF

2000. "A Millennium Emlékére / Szent István és Boldog Gizella szobra - Szeged 1996" aranyozott fém emlékérem dísztokban (42mm) T:PP ujjlenyomat
30651.

Rufpreis:
1 400 HUF

2003. "35 éves a Somogyi Éremgyűjtő Csoport / Kaposszentjakab - Bencés apátság" jelzett Ag emlékérem (33,83g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos
30652.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

2006. "Magyar Sporttudományért Aranyplakett - Magyar Sporttudományi Társaság 1996" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem, tokban (70,5mm) T:1-(PP)
30653.

Rufpreis:
1 600 HUF

30654.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:2
30655.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Gyújtógyertya gyár 25 éves" Br emlékplakett, rajta 4 fúrt lyuk rögzítés céljából (79mm) T:2
30656.

Rufpreis:
1 800 HUF

DN "Fejér Vármegye" egyoldalas öntött Br plakett (112mm) T:2
30657.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Ausztria DN "Goethe 1749-1832" egyoldalas Br plakett. Szign.: Arnold Hartig (75mm) T:1-
30658.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

DN "Művészeti Díj" Br díjplakett. Szign.: Krasznai János? (113mm) T:2
30659.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF