Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 160

Fülöp Zoltán (1951-) 1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:PP
30552.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fülöp Zoltán (1951-) DN "Bálint Lajos Emlékére / A Thália Vándorgyűrű Tulajdonosának - Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas öntött Br plakett, eredeti tokban (101mm) T:1-
30553.

Rufpreis:
1 000 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Ag és Br emlékérem pár (36,21g/0.835/42,5mm) T:1-
30554.

Rufpreis:
6 000 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (35,17g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo ST2
30555.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gáti Gábor (1937- ) 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plakett (110mm) T:1- / Hungary 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plaque. Sign.: Gábor Gáti (110mm) C:AU
30556.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Ag és Br emlékérem pár (35,38g/0.835/42,5mm) T:1,1- (PP) Adamo SU1
30557.

Rufpreis:
5 000 HUF

H. Varga Ilona (1927-1989) DN "XXI. k. Tanács Művelődési Központja" Br emlékérem (82mm) T:2
30558.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Ag és Br emlékérem pár (35,64g/0.835/42,5mm) T:1(PP)
30559.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) + 	 Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) + Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / MÉE XXI. Vándorgyűlése Sopron 1991. augusztus 3-4" Br emlékérem (42,5mm) T:2 kis patina
30560.

Rufpreis:
1 200 HUF

30561.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. "Renoir - Aprés le bain" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2
30562.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" Ag emlékérem (16,07g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP)
30563.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF