Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1729652
30648
323
100
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1994. "Diákolimpia '94 - Magyar Diáksport Szövetség / Magyar Köztársaság" fém emlékérem füllel. Szign.: TB(?) (60mm) T:2(P) ujjlenyomat, karc, ph. 1792476
30649
323
Numismatik
1996. "50 éves a Forint / 1946. augusztus 1. - 1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,41g/0.999/42mm) T:PP ujjlenyomat 1766099
30650
323
Numismatik
1997. Magyar Hiszekegy" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal, tanúsítványon rossz súly (15,5g/0.925/32mm) T:PP 1791455
30651
323
Numismatik
2000. "A Millennium Emlékére / Szent István és Boldog Gizella szobra - Szeged 1996" aranyozott fém emlékérem dísztokban (42mm) T:PP ujjlenyomat 1793709
30652
323
4400
Numismatik
2003. "35 éves a Somogyi Éremgyűjtő Csoport / Kaposszentjakab - Bencés apátság" jelzett Ag emlékérem (33,83g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos 1724399
30653
323
Numismatik
2006. "Magyar Sporttudományért Aranyplakett - Magyar Sporttudományi Társaság 1996" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem, tokban (70,5mm) T:1-(PP) 1796186
30654
323
15000
Numismatik
1796157
30655
323
Numismatik
DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:2
1794989
30656
323
Numismatik
DN "Gyújtógyertya gyár 25 éves" Br emlékplakett, rajta 4 fúrt lyuk rögzítés céljából (79mm) T:2 1795913
30657
323
7500
Numismatik
DN "Fejér Vármegye" egyoldalas öntött Br plakett (112mm) T:2
1793321
30658
323
Numismatik
Ausztria DN "Goethe 1749-1832" egyoldalas Br plakett. Szign.: Arnold Hartig (75mm) T:1- 1794974
30659
323
2200
Numismatik
DN "Művészeti Díj" Br díjplakett. Szign.: Krasznai János? (113mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF