https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 250
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1576646
12758
320
0
8000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. Számos fekete-fehér illusztrációval, francia nyelven. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, két szakadt oldallal (29/30 és 67/68 p.) Aukciós fegyverkatalógus. Ritka! / 1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. With a lot of black-and-white illustrations, in French. Contemporary linen-binding, with worn cover, with two torn pages. Rare!
Das Lot is nicht erreichbar
1769410
12759
320
0
16000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 9 db színes francia, részben Jeanne d'Arc-ról szóló litografált nyomat, különböző méretben
Das Lot is nicht erreichbar
1764790
12760
320
0
2400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Málta. 22 kép / Malta 22 images. 15x11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1571615
12761
320
0
8000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán valamit más, Bulgáriaával kapcsolatos részben litografált gyűjtőkártyák 14 db / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card and other Bulgraia related cards. 14 pieces
Das Lot is nicht erreichbar
1620520
12762
320
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Rendelőlap a Könyves Kálmán Irodalmi Intézet kiadványaihoz, pl az előlapon található Rákóczi képhez. Képeslap méretben
Das Lot is nicht erreichbar
1378073
12763
320
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Az olasz királyi cslaádot ábrázoló lito kép / Litho image depicting the Italian royal family. 9x11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1766569
12764
320
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 2 db csipke litho szentkép Máriaremete. 1769992
12765
320
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Bajsai Vojnits István Bács-Bodrog vármegye és Zombor sz. kir. város főispánja, kiadja Bitter Nándor és Fia, szakadással, 65x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1764859
12766
320
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Farkos Csapó Gyuka kitalált karcagi betyár megcsinált körözvénye. Szöglyukakkal 25x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1768736
12767
320
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1900 Bp., A Műcsarnok III. évfolyamának 17. száma, Munkácsy Mihály emlékszám, 20p 1768678
12768
320
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1901 Journal Amusant, journal humoristique Nr. 98 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
Das Lot is nicht erreichbar
1754850
12769
320
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1901 A kolozsvári kereskedő társulat betegsegélyező pénztárának évkönyve. Szakadással. 16p.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse