Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 465

16282.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hárs László: Fordított esztendő. Kassovitz Félix rajzaival. Bp., 1958, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16283.

Rufpreis:
800 HUF

Rachel Field: Hitty. Ifjúsági regény. Fordította Kassai Zoltán. A fedőlap és szövegközti rajzok Máday Gréte munkái. Bp., 1948, Révai. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16284.

Rufpreis:
2 000 HUF

Könyv tétel:  	 Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. , + Franz E Andreers: A zöld pokolban. + Octave Aubry: Bimarck Napoleon ellen. Bp., Cserépfalvi. + RIdeg Sándor: Tűzpróba. Athenaeum. + 1970 Tátra képeskönyv. Vegyes, de általában jó állapotban
16285.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór: Politikai divatok I-III. Szépirodalmi Könyvtár. Bp.,1907, Franklin. Hatodik kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy kijáró lappal.
16286.

Rufpreis:
1 000 HUF

16287.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16288.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16290.

Rufpreis:
5 000 HUF

16291.

Rufpreis:
2 000 HUF

16292.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
16293.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16294.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF