Juwelen Zahl der Lose: 191
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1750073
19085
318
Jewellery
Ezüst(Ag) nyúl függő, jelzett, 3x1,6 cm, nettó: 12,3 g
1750067
19086
318
Jewellery
Ezüst(Ag) teknős függő, mozgó végtagokkal, jelzett, 3,9x2,4 cm, nettó: 6 g 1750061
19087
318
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott karikafülbevaló pár, jelzett, d: 2,2 cm, nettó: 2,4 g 1750055
19088
318
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló pár, jelzett, d: 1,4 cm, nettó: 2 g 1750051
19089
318
Jewellery
Ezüst(Ag) medál "Gott schütze Dich" felirattal, jelzett, d: 1,9 cm, bruttó: 2,2 g 1748912
19090
318
Jewellery
Ezüst(Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 2,3 g 1748911
19091
318
Jewellery
Ezüst(Ag) egyköves gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 2,5 g 1748904
19092
318
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 3,2 g
1748903
19093
318
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel díszítve, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,3 g 1748896
19094
318
Jewellery
Ezüst(Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,8 g
1748893
19095
318
Jewellery
Ezüst(Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,5 g 1748889
19096
318
Jewellery
Ezüst(Ag) bordó kétköves gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF