Juwelen Zahl der Lose: 191
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1758061
19012
318
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) díszes keleti karkötő, jelzés nélkül, hiányos kő berakással, d: 5 cm, nettó 81 g 1756010
19013
318
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, monogrammal, jelzett, 10,5×8×1,5 cm, nettó 114,7 g 1756031
19014
318
Jewellery
Ezüst (Ag.) díszes kisméretű merőkanál, poncolt monogrammal, jelzett (CM), forrasztott, h: 13,5 cm, nettó 30,3 g 1751208
19015
318
28000
Jewellery
Ezüst (Ag.) áttört tálka, jelzett, d: 20 cm, nettó 195,8 g
1723938
19016
318
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) monogramos teáskanalak, 6 db, jelzett, h: 15,5 cm, nettó: 182 g
1723943
19017
318
36000
Jewellery
Ezüst(Ag) kések, 6 db, jelzett, h: 20 cm, nettó: 271 g
1748204
19018
318
Jewellery
Ezüst (Ag.) kupakos kölnisüveg, jelzett, nettó:20 g, m:8,5 cm 1662167
19019
318
95000
Jewellery
Ezüst(Ag) türkizzel díszített nyakék, jelzés nélkül, h: 52 cm, bruttó: 133 g
1620743
19020
318
80000
Jewellery
1319010
19021
318
70000
Jewellery
1749410
19022
318
30000
Jewellery
cca 1900 Ezüst (AG) IWC Schaffhausen zsebóra, másodperc mutatóval, széria számmal, jelzett, működő állapotban, sérült számlappal, bruttó: 85 g./ cca 1910 Vintage Silver (AG) IWC Schaffhausen pocket watch, with secondhand, with serial number, signed, works, with damaged clockface, gross weight:: 85 g. 1735346
19023
318
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszögletes, pogácsalábas címeres névjegytálca, jelzett, 14,5x10,5 cm, nettó: 116 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF