Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Bp.,én.,Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve + Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben
Bernáth Aurél: Utak Pannóniából. Kor és Pálya II. Bp., 1960, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói viseltes, kopottas, javított papírborítóban.
Vegyes könyvtétel, 4 db: Ignácz Rózsa: anyanyelve magyar... Bp.,1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Farkas Imre: Tűnő évek. 1905-1908. Bp.,1909, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete. Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés. Auer István: Gólyafészek. Dr. Kónya József rajzaival. Kalocsa, 1929, Árpád Rt. Könyvnyomdája. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Baksay Sándor: Dáma.Dáma. Kimnach László eredeti rajzaival. Bp. (1899.) Franklin. 307 l. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon-kötésben. Kissé kopott.
1908-1916 Egyetemes Regénytár Alamanchja 4 kötet - Egyetemes Regénytár Mikszáth Alamancja 2 kötet, összesen 6 kötet. Szerk.: Mikszáth Kálmán, Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner. Korabeli reklámokkal, számos érdekes írással. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó állapotban, néhol kissé kopott borítókkal, az egyik gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.