Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

16122.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bernáth Aurél: Utak Pannóniából. Kor és Pálya II. Bp., 1960, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói viseltes, kopottas, javított papírborítóban.
16123.

Rufpreis:
800 HUF

H. Beecher-Stowe: Tamás bácsi kunyhója I-II. Bp., 1925. Athenaeum. Egészvászon kötésben, eredeti papírborító bekötve.
16124.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyvtétel, 4 db:   Ignácz Rózsa: anyanyelve magyar... Bp.,1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.  Farkas Imre: Tűnő évek. 1905-1908. Bp.,1909, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.   Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete. Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés.   Auer István: Gólyafészek. Dr. Kónya József rajzaival. Kalocsa, 1929, Árpád Rt. Könyvnyomdája. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
16125.

Rufpreis:
1 000 HUF

Banánosládányi vegyes könyvtétel
16126.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabolcsi Miklós: Fiatal életek indulója. József Attila pályakezdése. Irodalomtörténeti Könyvtár 11. Bp., 1963, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16127.

Rufpreis:
1 200 HUF

Déry Tibor: Az ámokfutó - Déry Tibor illusztrált verse Bp., 1985. Múzsák
16128.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baksay Sándor: Dáma.Dáma. Kimnach László eredeti rajzaival. Bp. (1899.) Franklin. 307 l. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon-kötésben. Kissé kopott.
16129.

Rufpreis:
2 400 HUF

Békés István: Nagyjaink szállóigéi I-II. kötet. Bp.,1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16130.

Rufpreis:
1 200 HUF

Komedye Alexanra Hrabiedo Fredry Ciotunia. Komedya we trzech aktach wierszem. Warszawa 1871. Nakladem Gebethnera i Wolffa. Leszakadt borítójú egészvászon kötésben / Polish book.- In damaged full linen binding + Honoré de Balzac: César Birotteau. Bp., 1918. Athenaeum.
16131.

Rufpreis:
1 000 HUF

16132.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1908-1916 Egyetemes Regénytár Alamanchja 4 kötet - Egyetemes Regénytár Mikszáth Alamancja 2 kötet, összesen 6 kötet. Szerk.: Mikszáth Kálmán, Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner. Korabeli reklámokkal, számos érdekes írással. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó állapotban, néhol kissé kopott borítókkal, az egyik gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
16133.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF