Jókai Mór kisebb művei. Elbeszélések, útirajzok. Válogatta: Benedek Elek. Jókai Mór életrajzával. Kis könyvtár. Bp.,é.n.(1904), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 134+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, részben hiányos gerinccel, kopott borítóval.
Váradi Antal: Képek a magyar író- és színészvilágból. I. Színészek. Bp.,1911, Pesti Könyvnyomda Rt. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.
Kis vegyes könyv tétel: Remarque, Erich Maria: A diadalív árnyékában (Novi Sad, 1969); Kajzová, Irena: Így varrjunk otthon (Bratislava, 1971); Broch, Hermann: Vergilius halála (Pozsony, 2004); A világirodalom története évszámokban (Bp., 1988). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Révai nagy lexikona. 1-5. köt. Bp., 1992-1994, Babits. Hasonmás kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. + Révai Új Lexikona. Szekszárd, 1996, Babits. Vászonkötésben, jó állapotban.
Németh Antal: Az ember tragédiája a színpadon. Többek között Jaschik Álmos és Buday György színpadterveivel. Bp.,1933, Budapest Székesfőváros Kiadása, 8+159+1 p.+14 t.(ebből egy színes). Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Kosztolányi Dezső: Modern költők. I-III. Külföldi antologia a költők arcképével. Tetemesen bővített második kiadás. (Bp. 1921.) Révai. 220 l. 9 t.; 208 l. 7 t.; 278 l. 14 t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, jó állapotban
Szomory Dezső: II. József császár. Színmű 4 fölvonásban. Habsburg drámák II. Budapest, 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés.