Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

16401.

Rufpreis:
2 800 HUF

16402.

Rufpreis:
3 000 HUF

16403.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Arany János hátrahagyott versei. Arany János Összegyűjtött Munkái VII-VIII. kötet. Bp., én., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott vászon-kötésben, kissé kopott gerinccel.
16404.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fényes Samu: Az egyelvű világszemlélet. Népszerű előadások. 1. rész. Bp., 1912, Gyoma (Az úttörő könyvtára). Félvászon kötésben, jó állapotban.
16405.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gondán Felicián: Irodalomtörténeti összefoglalások. Pécs, 1914, Dunántúl Nyomda Rt. IV. kiadás. Kiadói papírkötés.
16406.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jeszenszky Iván: Kitelepítettek. Dokumentumregény. Bp., 2002, Alterra Svájci-Magyar Kiadó Kft. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt, dátumozva.
16407.

Rufpreis:
1 000 HUF

Göndörű nyírfácska. Orosz versek és mesék gyerekeknek. Válogatta és szerkesztette Ágai Ágnes. Molnár István rajzaival. Világjáró varázscipők. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
16408.

Rufpreis:
1 200 HUF

16409.

Rufpreis:
1 000 HUF

16410.

Rufpreis:
2 800 HUF

16411.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar Népballadák. Balade Populare Maghiare. Románra fordította Petre Saitis. Mircea Balau rajzaival. Kolozsvár/Cluj,1975, Dacia. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az elülső szennylap kijár, fekete-fehér egészoldalas, és szövegközti illusztrációkkal.
16412.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF