Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

16230.

Rufpreis:
6 000 HUF

16231.

Rufpreis:
4 000 HUF

16232.

Rufpreis:
3 000 HUF

16235.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

16236.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

16237.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jókai Mór: A lőcsei fehér asszony I-II. kötet. Jókai Mór ujabb regényei. Bp.,1913 Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott gerinccel, kissé laza fűzéssel.
16238.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16239.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hatvany Lajos: A vén korcsmáros és fia, a kontár. Uj modern könyvtár 8-9. szám. (Pesti Téglák Krónikája.) Bécs, 1922, Uj Modern Könyvtár. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
16240.

Rufpreis:
1 000 HUF

Félix Salten: Bambi. Fordította: Fenyő László. Bp.,é.n., Pantheon, 248+8 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papírvédőborítóban, szakadozott, hiányos papírborítóval. A papírborító illusztrációja Országh Imre Ferenc (1901-1974) grafikus, festő munkája.
16241.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fried István: Jókai Mórról másképpen. Bp., 2015, Lucidus (Kisebbségkutatás könyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
16242.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór összes művei sorozat egy kötete. Nemzeti Kiadás. XLI. kötet: Szerelem bolondjai. Bp.,1914, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.
16243.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF