Babits Mihály: Hátrahagyott versei. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Bp.,é.n.(1941),Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt.,(Hungária-ny.) Kiadói félvászon-kötésben. Számozott (2000/1511) példány.
Jókai Mór művei sorozat 41 kötete. (1-6,8-12,16-17,19-20,23-36,38-40,42-50 kötetek. Hiányzik: 7,13-15,18,21-22,37,41 kötetek.) Bp.,1907-1911, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, gerincekkel, 19.-20.,23-24. kötetek alsó lapszélei foltosak, hullámosak.
Jókai Mór: A lőcsei fehér asszony I-II. kötet. Jókai Mór ujabb regényei. Bp.,1913 Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott gerinccel, kissé laza fűzéssel.
Jókai Mór: Észak honából. Szélcsend alatt. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott gerince és a hátsó borítója.
Hatvany Lajos: A vén korcsmáros és fia, a kontár. Uj modern könyvtár 8-9. szám. (Pesti Téglák Krónikája.) Bécs, 1922, Uj Modern Könyvtár. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
Jókai Mór összes művei sorozat egy kötete. Nemzeti Kiadás. XLI. kötet: Szerelem bolondjai. Bp.,1914, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.