Juwelen Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1739104
19036
316
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszeres tálka, Mária Terézia érmével, jelzett, 10x10 cm, nettó: 84 g 1739112
19037
316
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán bross, korall díszítéssel, jelzés nélkül, 4,5x2,5 cm, bruttó: 9 g
1739036
19038
316
Jewellery
Arany (Au) 14K nyaklánc, "ZS" függővel, jelzett, h: 46 cm, nettó: 1,8 g 1735346
19039
316
30000
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszögletes, pogácsalábas címeres névjegytálca, jelzett, 14,5x10,5 cm, nettó: 116 g
1732171
19040
316
Jewellery
Ezüst (Ag.) ceruza béllel, jelzett, h: 8 cm, nettó 7,6 g 1732181
19041
316
22000
Jewellery
Arany (Au.) 14K fülbevaló pár, jelzett, kő berakással, 1,5×1×0,5 cm, bruttó 3,3 g 1732174
19042
316
Jewellery
Ezüst (Ag.) fényképtartó, jelzett, 4,5×5,5 cm, nettó 37 g 1737774
19043
316
14000
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, beül aranyozott, 10×7,5 cm, nettó:132 g 1724117
19044
316
Jewellery
Ezüst(Ag) bak függő, jelzett, 3x2 cm, nettó: 2,6 g 1724482
19045
316
24000
Jewellery
14 K arany gyűrű 2,8g / 14 C gold ring 2,8 g
1724125
19046
316
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt függő, szintetikus kék kövekkel, jelzett, 3x1,6 cm, bruttó: 3,2 g
1724105
19047
316
Jewellery
Ezüst(Ag) korallos kereszt függő, jelzett, 4,3x2,6 cm, bruttó: 2,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF