Juwelen

Zahl der Lose: 94

Ezüst(Ag) pálcikás nyaklánc, kereszt függővel, jelzett, h: 56 cm, 2,2x2,3 cm, nettó: 16, 7 g
19048.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst(Ag) figaro karkötő, mérleg függővel, jelzett, h: 19 cm, 2,1x1,4 cm, nettó: 5,2 g
19049.

Rufpreis:
1 400 HUF
10

Ezüst(Ag) csavart karkötő, szörf függővel, jelzett, h: 19,5 cm, 2,1x1,4 cm, nettó: 3,4 g
19050.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) vékony anker nyaklánc, gyöngyös-markazitos virág függővel, jelzett, h: 40,5 cm, 2,1x1,4 cm, bruttó: 3,2 g
19051.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, szív függővel, jelzett, h: 51 cm, 2,2x1,4 cm, nettó: 7,6 g
19052.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) kígyó lánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 5,2 g + fém foglalatos jáde medállal, 2x1,5 cm
19053.

Rufpreis:
800 HUF
27

Ezüst(Ag) figaro karkötő, tengeri csikó függővel, jelzett, h: 20 cm, 1,8x1,2 cm, nettó: 4,5 g
19054.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) áttört szemű, aranyozott bokalánc, boszorkány függővel, jelzett, h: 27 cm, 2,2x2,2 cm, nettó: 5,5 g
19055.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) mini tárca, jelzett, 8,5x6 cm, nettó: 39,9 g
19056.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) szív alakú kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 7,3 g
19057.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) hosszúkás szemű karkötő, vízilabda függővel, jelzett, h: 19,6 cm, 1,8x1,2 cm, nettó: 7 g
19058.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) meandermintás karkötő, görkorcsolya függővel, jelzett, h: 19 cm, 2,1x1,3 cm, nettó: 5,1 g
19059.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF