Juwelen Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1734942
19048
316
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) pálcikás nyaklánc, kereszt függővel, jelzett, h: 56 cm, 2,2x2,3 cm, nettó: 16, 7 g 1735078
19049
316
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, mérleg függővel, jelzett, h: 19 cm, 2,1x1,4 cm, nettó: 5,2 g 1735111
19050
316
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart karkötő, szörf függővel, jelzett, h: 19,5 cm, 2,1x1,4 cm, nettó: 3,4 g
1734961
19051
316
Jewellery
Ezüst(Ag) vékony anker nyaklánc, gyöngyös-markazitos virág függővel, jelzett, h: 40,5 cm, 2,1x1,4 cm, bruttó: 3,2 g 1734951
19052
316
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, szív függővel, jelzett, h: 51 cm, 2,2x1,4 cm, nettó: 7,6 g 1737429
19053
316
Jewellery
Ezüst (Ag) kígyó lánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 5,2 g + fém foglalatos jáde medállal, 2x1,5 cm 1735117
19054
316
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, tengeri csikó függővel, jelzett, h: 20 cm, 1,8x1,2 cm, nettó: 4,5 g 1735160
19055
316
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört szemű, aranyozott bokalánc, boszorkány függővel, jelzett, h: 27 cm, 2,2x2,2 cm, nettó: 5,5 g 1734933
19056
316
Jewellery
Ezüst(Ag) mini tárca, jelzett, 8,5x6 cm, nettó: 39,9 g 1735161
19057
316
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 7,3 g 1735130
19058
316
Jewellery
Ezüst(Ag) hosszúkás szemű karkötő, vízilabda függővel, jelzett, h: 19,6 cm, 1,8x1,2 cm, nettó: 7 g 1735154
19059
316
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás karkötő, görkorcsolya függővel, jelzett, h: 19 cm, 2,1x1,3 cm, nettó: 5,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF