https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 64

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Batiz Zoltánné, Tokodi András: Geodézia. Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola. Bp., 1999. Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1
15754.

Batiz Zoltánné, Tokodi András: Geodézia. Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola. Bp., 1999. Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Mócsy János: Állatorvosi klinikai diagnosztika. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
1
15755.

Dr. Mócsy János: Állatorvosi klinikai diagnosztika. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Bálnák, Taschen poszterkönyv. Köln, 1993, Taschen. Papírkötés, angol,német, és francia nyelven, 6 p.
1
15756.

Bálnák, Taschen poszterkönyv. Köln, 1993, Taschen. Papírkötés, angol,német, és francia nyelven, 6 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Linda Gamlin: Az allergia - Amit tudni kell - a felismeréstől a gyógyításig Bp., 1998. Reader's Digest Kiadó Kft. Hibátlan állapotban.
1
15757.

Linda Gamlin: Az allergia - Amit tudni kell - a felismeréstől a gyógyításig Bp., 1998. Reader's Digest Kiadó Kft. Hibátlan állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Göttche Oszkár: Csecsemő- és gyermekgyógyászat a gyakorló-orvos számára. Bp., 1936, Novák Rudolf és társa. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
15758.

Göttche Oszkár: Csecsemő- és gyermekgyógyászat a gyakorló-orvos számára. Bp., 1936, Novák Rudolf és társa. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bókay János et al.: A gyermekorvoslás tankönyve. Bp., 1916, Mai Henrik és fia. Részben elváló vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
15759.

Bókay János et al.: A gyermekorvoslás tankönyve. Bp., 1916, Mai Henrik és fia. Részben elváló vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Darányi Gyula: Az iskoláskor egészségügye. Bp., 1933, Országos Közegészségügyi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1
15760.

Darányi Gyula: Az iskoláskor egészségügye. Bp., 1933, Országos Közegészségügyi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Kérdések könyve sorozat két kötete: Rejtelmes világ (Bp., 1990, Móra); Ég és föld (Bp., 1985, Móra). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15761.

A Kérdések könyve sorozat két kötete: Rejtelmes világ (Bp., 1990, Móra); Ég és föld (Bp., 1985, Móra). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
VIII. Pest megyei orvos-gyógyszerész napok tudományos közleményei. Szerk.: Dr. Rigó János., Bp., 1978, Dabasi Nyomda, 722 p. Kiadói papírkötés. Készült 818 példányban. Jó állapotban.
1
15762.

VIII. Pest megyei orvos-gyógyszerész napok tudományos közleményei. Szerk.: Dr. Rigó János., Bp., 1978, Dabasi Nyomda, 722 p. Kiadói papírkötés. Készült 818 példányban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
1
15763.

Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben. Jó állapotban.
1
15764.

Dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1955-1979 Különlenyomatok gyűjteménye különféle orvosi szakfolyóiratokból (Kísérletes orvostudomány, Gyermekgyógyászat, Acta Chirurgica, Magyar Sebészet, Orvosi Hetilap...stb.), kb. 60-70 db., félvászon mappában egybekötve, magyar, német, angol nyelven, jó állapotban.
1
15765.

cca 1955-1979 Különlenyomatok gyűjteménye különféle orvosi szakfolyóiratokból (Kísérletes orvostudomány, Gyermekgyógyászat, Acta Chirurgica, Magyar Sebészet, Orvosi Hetilap...stb.), kb. 60-70 db., félvászon mappában egybekötve, magyar, német, angol nyelven, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse