https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 64
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1604014
15754
316
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Batiz Zoltánné, Tokodi András: Geodézia. Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola. Bp., 1999. Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1602448
15755
316
0
100
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Mócsy János: Állatorvosi klinikai diagnosztika. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. 1701890
15756
316
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Bálnák, Taschen poszterkönyv. Köln, 1993, Taschen. Papírkötés, angol,német, és francia nyelven, 6 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1685320
15757
316
0
2800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Linda Gamlin: Az allergia - Amit tudni kell - a felismeréstől a gyógyításig Bp., 1998. Reader's Digest Kiadó Kft. Hibátlan állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1237842
15758
316
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Göttche Oszkár: Csecsemő- és gyermekgyógyászat a gyakorló-orvos számára. Bp., 1936, Novák Rudolf és társa. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1237803
15759
316
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Bókay János et al.: A gyermekorvoslás tankönyve. Bp., 1916, Mai Henrik és fia. Részben elváló vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1237863
15760
316
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Darányi Gyula: Az iskoláskor egészségügye. Bp., 1933, Országos Közegészségügyi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1724061
15761
316
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
A Kérdések könyve sorozat két kötete: Rejtelmes világ (Bp., 1990, Móra); Ég és föld (Bp., 1985, Móra). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1503539
15762
316
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
VIII. Pest megyei orvos-gyógyszerész napok tudományos közleményei. Szerk.: Dr. Rigó János., Bp., 1978, Dabasi Nyomda, 722 p. Kiadói papírkötés. Készült 818 példányban. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1503547
15763
316
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1503623
15764
316
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1503670
15765
316
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1955-1979 Különlenyomatok gyűjteménye különféle orvosi szakfolyóiratokból (Kísérletes orvostudomány, Gyermekgyógyászat, Acta Chirurgica, Magyar Sebészet, Orvosi Hetilap...stb.), kb. 60-70 db., félvászon mappában egybekötve, magyar, német, angol nyelven, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse