Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 174

Paul Schrader: A transzcendentális stílus a filmben. Oz-Bresson-Deyer. Fordította: Kiss Marianne, Novák Zsófia. Szerzőfilmes könyvtár 3. h.n., 2011, Francia Új Hullám Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
15595.

Rufpreis:
1 400 HUF

15596.

Rufpreis:
2 000 HUF

Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben, az elülső kötéstábla, szakadt, elvált a könyvtesttől,  javított gerinccel és borítóval, a kötése laza, a borítója kissé kopott.
15597.

Rufpreis:
1 200 HUF

Blaha Lujza emlékalbum. Blaha Luja élete és művészete. Kortársai, a jelenkor szinészei és drámaírói, Magyarország legkiválóbb irói és művészei közreműködésével szerkesztette Porzsolt Kálmán. Bp., 1926, Arany János ny. 240 p. Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben. A hátsó borítótábla kartonja, nagyon enyhén nedvességtől hullámos.
15598.

Rufpreis:
1 200 HUF

15599.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Kotsis Endre: A mezőgazdaság és a falu építészete. Bp.,1931, "Pátria". Első kiadás. Kiadói papírkötés, magánykönyvtári és régi bolti bélyegzéssel, névbejegyzéssel.
15600.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gerevich Tibor: A krakói Czartoryski-képtár olasz mesterei. Bp.,1918, Franklin-Társulat. Szövegközti és egészoldas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
15601.

Rufpreis:
3 000 HUF

Charles de Tolnay: Michelangelo. Mű és világkép. Fordította: Beke László, Mojzer Miklós. Bp.,1975,Corvina. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15602.

Rufpreis:
800 HUF

Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült, viseltes kötéstáblákkal, kissé sérült kötéssel.
15603.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vezető a Magyar Nemzeti Múzeum történeti osztálya kiállított gyűjteményeiben. Összeállította Varjú Elemér. Bp.,1929, Magyar Nemzeti Múzeum, 87+IV p.+XLVIII t. (fekete-fehér képtáblák.) Átkötött félvászon-kötés.
15604.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Gazdag képanyaggal. Kiadói félbőr kötésben, a gerince sérült. Fanemek, bútorstílusok, szőnyegfajták c. melléklettel.
15605.

Rufpreis:
2 400 HUF

15606.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF