Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1725302
30494
315
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE 3. Vándorgyűlése - Székesfehérvár / Gorsium" Ag és Br emlékérem pár (24,84g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo SF1
1724911
30495
315
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,8g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo BP26 1700811
30496
315
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" alpakka emlékérem, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU
1729995
30497
315
Numismatik
Csontos László? (1925-2013) DN "Columbus" egyoldalú Br emlékplakett (96mm) T:2 1708313
30498
315
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,47g/0.640/42,5mm) T:1(PP) 1633972
30499
315
50000
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (92,99g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,39g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (92,98g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,6g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,6g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció, fo. Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (92,99g+93,39g+92,98g+15,6g+15,6g) C:PP slightly scratched, oxidation, spotted
1725429
30500
315
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. "Medgyessy Ferenc / MÉE 40. Vándorgyűlése Debrecen" Ag és Br emlékérem pár (33,34g/0.925/42,5mm) T:1(PP) Adamo DE19
1725393
30501
315
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés / Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa" Ag és Br emlékérem pár (33,45g/0.925/42,5mm) T:PP,1 Adamo PP6 1729110
30502
315
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) DN "Tessedik Sámuel Főiskola" ezüstözött fém emlékérem (70mm) T:1- kis patina 1725353
30503
315
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" Ag és Br emlékérem pár (22,7g/0.800/42,5mm) T:1- felületi karc Adamo DE1 1730370
30504
315
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem eredeti plombált ÁPV tokban (~25,g/0.835/42,5mm) T:1(PP) patina 1640615
30505
315
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem (34,54g/0.800/42,5mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF