Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 391
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1731121
15955
315
1728817
15956
315
Daring, Thomas: Kincsvadászok a huszadik században. Bp. Singer és Wolfner. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
1726210
15957
315
Carco: Szerelmem, Paris. Vas István fordítása. Bp., 1943. Vajna és Bokor kiadása. Félvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval.
1726211
15958
315
A Ku Klux Klan tagja voltam Stetson Kennedy Bp., 1955 Művelt Nép Könyvkiadó, Félvászon kötésben. 1726215
15959
315
Aldrich, B[ess] S[treeter]: ,,...és lámpást adott kezembe az Úr". Ford. Ruzitska Mária. Bp., (1928), Singer és Wolfner. (Bp.-i Hirlap ny.). 256 p. Aranyozott félvászon kötésben
1729845
15960
315
Eduard Mörike: Mozart prágai utazása. Bp.,1956, Új Magyar Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, karton-tokban. Megjelent 4800 példányban.
1724980
15961
315
Abrahams, Marc: IgNobel. A tudomány citromdíja. Bp., 2006, Akadémiai. Papírkötésben, jó állapotban.
1724972
15962
315
Apuleius: Az aranyszamár. Bp., 1971, Magyar Helikon. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1727999
15963
315
Benedek Elek: Zsuzsika könyve. Egy serdülő leány naplójából. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1922, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
1724882
15964
315
Pelzo [Péli Zoltán Gábor]: Az igaz hit útja az életfa által. h. n., 2003, Péli és Társa Bt. Papírkötésben, jó állapotban.
1724853
15965
315
Benkő András: Bartók Béla romániai hangversenyei (1922-1936). Bukarest, 1970, Kriterion. Papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1724857
15966
315
Székely János: Dózsa. Poéma. Bukarest, 1964, Irodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Illusztrálva Derkovits Gyula 1514 című fametszet sorozatának képeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF