Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 46
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1625355
31176
312
100
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970-1980. "Előre - Az úttörőkért" 15 és 20 év, aranyozott, zománcozott fém jelvény (2xklf) (12,5x18mm) + "Törzsgárda" zománcozott fém jelvények (4x) (19x19mm) T:1-,2 1606772
31177
312
100
Numismatik
~1970-1980. "Zalaegerszeg" 3xklf jelvény T:2 1691723
31178
312
Numismatik
1974. "Vezess baleset nélkül mozgalom" névre szóló oklevele 516 ezer km után, zománcozott, aranyozott jelvénnyel (15mm) + 1979. "Vezess baleset nélkül mozgalom" névre szóló oklevele 761 ezer km után, aranyozott, zománcozott jelvénnyel (17mm) T:1,2 egyik jelvényen kissé sérült zománc
1674213
31179
312
Numismatik
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-
1459153
31180
312
Numismatik
1709591
31181
312
Numismatik
1988. "Aranykoszorús KISZ Jelvény" aranyozott, zománcozott jelvény, miniatűrrel, dísztokban, mellette adományozói okirat és igazolvány T:1-
1711549
31182
312
3400
Numismatik
2000- . "Kossuth-díj" aranyozott kitűző (17x25mm) T:2 MNK.: 729. 1674741
31183
312
Numismatik
DN "V.P.G 1869 (Veres Pálné Gimnázium)" zománcozott Br jelvény (26x36mm) T:2 1711532
31184
312
Numismatik
DN "Véradó" zománcozott Br jelvény (13x13mm) T:2 kis patina 1705107
31185
312
Numismatik
DN "A diákszövetségért" zománcozott, aranyozott piarista jelvény (28x44mm) és miniatűrje (16x29mm). A nagyobbik jelvény valószínűleg modernebb kiadás T:1-,2 kis zománchiba 1709753
31186
312
Numismatik
DN "Wartburg" zománcozott fém kitűző (8x29mm) T:2
1705185
31187
312
Numismatik
DN "Somogy-Zalai Lótenyésztő és Lovassport Egyesület" fém jelvény (~29x30mm) T:2 patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF