Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 46
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1711529
31188
312
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
DN "Galilei Budapest 1871" zománcozott szabadkőműves páholy jelvény (48x50mm) T:2-,3 zománchiba Hungary ND "Galilei Budapest 1871" enamelled Freemason's badge (48x50mm) C:VF,F enamel error
1595323
31189
312
100
Numismatik
Csehszlovákia 1938. "A Nemzetközi Statisztikai Intézet XXIV. ülése" francia nyelvű fém kitűző (22x30mm) T:2 kis patina Czechoslovakia 1938. "XXIVéme SESSION DE L'INSTITUT INTERNAT DE STATISTIQUE PRAUGE 1938" (22x30mm) C:XF small patina 1517283
31190
312
100
Numismatik
Csehszlovákia DN "Marianske Lazne" zománcozott fém jelvény (12x14mm) T:2 Czechoslovakia ND "Marianske Lazne" enamelled metal badge (12x14mm) C:XF 1681908
31191
312
Numismatik
NDK ~1960-1970. Zománcozott hajós jelvény, hajógépész(?) T:1- GDR ~1960-1970. Enamelled ships themed badge, ship's engineer C:AU
1705150
31192
312
Numismatik
Románia ~1970. "Fruntas in Intrecerea Socialista" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1-,2 Romania ~1970. "Fruntas in Intrecerea Socialista" gilt, enamelled decoration C:AU,XF 1705173
31193
312
4600
Numismatik
Szovjetunió ~1960-1970. "Munka Vörös Zászló Érdemrendje" zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású sorszámmal a hátoldalán T:1-,2 Soviet Union ~1960-1970. "Order of the Red Banner of Labour" enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved serial number on back C:AU,XF 1691349
31194
312
Numismatik
3db-os "Szovjet-Magyar Baráti Társaság" jelvény tétel T:2,2- 1616638
31195
312
100
Numismatik
4db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte 1974. "Pedagógusjelöltek III. Országos Találkozója 1974", 1978. "Hanság-Dunaj 1978" T:2 1709669
31196
312
Numismatik
4db-os vegyes magyar szocialista kitüntetés tétel, mindegyik saját dobozában, "Kiváló Dolgozó", "Kiváló Munkáért", "A Haza Fegyveres Szolgálatában 15,20 év" T:2
1711524
31197
312
Numismatik
5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "M.K.P." zománcozott fém gomblyukjelvény; "Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata" szalagsávhoz való 16mm-es kicsinyített jelvénye, ~1950-1960. "Vasutasok-Hajósok Szabad Szakszervezete" zománcozott fém gomblyukjelvény; ~1946. "Köztársasági Érdemrend" zománcozott miniatűr? T:2 1711521
31198
312
Numismatik
6db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "M.J.SZ." zománcozott fém jelvény; "Szovjet-Magyar Baráti Társaság" zománcozott kitűző; sárgaréz vasutas botjelvény, tulajdonos nevére gravírozva T:2 1711520
31199
312
Numismatik
5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "M.J.SZ." zománcozott fém jelvény; ~1950-1960. "Vasutasok-Hajósok Szabad Szakszervezete" zománcozott fém kitűző; "Szovjet-Magyar Baráti Társaság" zománcouozz kitűző T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF