A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, hiányzó címoldallal, két kijáró lappal, az egyik viseltes, szakad, hiányos, ceruzás firkával egy-két oldalon, festett lapélekkel, fekete-fehér képekkel illusztrálva.
Velics László: Vázlatok a magyar jezsuiták multjából. I füzet. Bp., 1912, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, de ezt leszámítva jó állapotban.
Dr. Mihályfi Ákos: Az igehirdetés. Egyetemi előadások a lelkipásztorkodástan köréből. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Szép állapotban.
Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel, ex-libris-szel.
Csáky Károly Emmanuel gróf váczi megyés püspök. 1900-1910. Vác, 1911, Pestvidéki Nyomda. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötéssel, a borítója foltos, a gerince kissé sérült, a lapok kissé foltosak.
Lévay Mihály (szerk.): A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Budapest, [1934], Franklin-Társulat. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.
D. Dr. August Doner: Die Metaphysik des Christentums. Stuttgart, é.n. (1913), Verlag Von W. Spemann. Átkötött félvászon-kötés, kissé viseltes gerinccel, javított címlappal, de egyébként jó állapotban, német nyelven. Prof. Dr. Budai Gergely névbélyegzőjével. /Half-linen-binding, with a spotty spine, with repaired frontpage, in German language.