Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 148

Magyar filmkalauz. Negyven év száz magyar nagyjátékfilmje. Szerk.: Karcsai Kulcsár István - Veress József. Bp., 1985, Magyar Filmintézet - Magvető. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15427.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wheeler, Monroe: Modern Painters and Sculptors. New York, 1947, Museum of Modern Art. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban, foltos lapokkal.
15428.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ábrahám Rafael: Vallomás helyett... Válogatás írásokból, képekből, Bp., 2004. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15429.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paul Schrader: A transzcendentális stílus a filmben. Oz-Bresson-Deyer. Fordította: Kiss Marianne, Novák Zsófia. Szerzőfilmes könyvtár 3. h.n., 2011, Francia Új Hullám Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
15430.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pereházy Károly: A várnegyed. Élesdy István akvarelljeivel. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15431.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n. [1913], Pesti Napló, Stephaneum nyomása. Kiadói díszített egészvászon kötésben, számos fekete-fehér, illetve színes képpel, Laza fűzéssel, egyébként jó  állapotban
15432.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hauser, Alois: Styl-Lehre der Architektonischen Formen des 1 Alterthums 2 Mittelalter, 3. Rennaisance 3 kötet. Festett egészvászon kötésben, jó állapotban. / In full linen binding, in good condition.
15433.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói illusztrált félvászon-kötés,a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.
15434.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tóth Ervin: Graphik in Europa. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói félvászon kötés, a borítón Molnár C. Pál fametszettel, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, egyébként jó állapotban, számos illusztrációval, német nyelven./ Half-linen-binding, with damaged spine, in German language.
15435.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15436.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rajzolás. Részletes útmutató az általános iskola tantervéhez 9. füzet. Bp.,1946, Országos Köznevelési Tanács, 33 p. Kiadói papírkötés.
15437.

Rufpreis:
1 600 HUF

15438.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF