Echegaray József négy munkája (egybekötve): Bernardo Montilla. A nagy Galeotto. Mariana Folt, a mely tisztít. Fordította Patthy Károly. Bp.,1890-1896, Franklin. Átkötött félvászon-kötésben.
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Tornyay [János], Ferenczy [Károly], Tull [Ödön] és Hegedüs [László] rajzaival. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, az elülső kötéstáblán Hegedüs László szecessziós rajzával illusztrálva, Gottermayer N.-féle kötés, festett lapélekkel, néhol foltos lapszélekkel, egy-két helyen a lapokon kisebb szakadásokkal, az elülső előzéklap hiányzik, a hátsó előzéklap és a tartalomjegyzék kijár. Egyetlen kiadás.
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Budapest, 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
Csathó Kálmán: Mikor az öregek fiatalok voltak./ Blanche avagy a szegény rokon. Csathó Kálmán munkái gyűjteményes kiadás VII. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, kissé kopottas gerinccel.
A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése I. kötet. Összeállította Beöthy Zsolt. I. kötet. A legrégibb időktől Kisfaludy Károlyig. Bp., 1901, Athenaeum. Hetedik, bővített és javított kiadás. Átkötött kissé kopottas félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, márványozott lapélekkel.