Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Szőnyi jelzéssel: Templom, akvarell, papír, 42×29,5 cm
10240.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szőnyi jelzéssel: Kisbaba portré, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 23,5×17,5 cm
10241.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szőnyi jelzéssel: Kisfiú portré, szén, papír, 32×24 cm
10242.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szőnyi Jenő (1902-?): 8 db, nagyrészt jelzett karikatúra 16x22 cm Ceruza, papír, + vázlatfüzete bőr tokban
10243.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tardi Kovács Sándor (1938-): Betyárok. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 18,5x38 cm
10244.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tardi Kovács Sándor (1938-): Italozók. Tus, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 22,5x37,5 cm
10245.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tardi Kovács Sándor (1938-): Fekvő akt. Tus, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 24x30,5 cm
10246.

Rufpreis:
5 000 HUF

Torday jelzéssel: Rókus kápolna 1936. Rézkarc, papír, 23×18 cm
10247.

Rufpreis:
3 000 HUF

Trinblet jelzéssel: Szilvás csendélet. Olaj, karton, keretben, 48×68 cm
10248.

Rufpreis:
5 000 HUF

Uitz jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, 66×50 cm
10249.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vadász jelzéssel: Város részlet. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm
10250.

Rufpreis:
2 000 HUF

A. Varga Imre (1953- ): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 28x39 cm
10251.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF