Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1649763
10240
310
Szőnyi jelzéssel: Templom, akvarell, papír, 42×29,5 cm
1691388
10241
310
Szőnyi jelzéssel: Kisbaba portré, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 23,5×17,5 cm 1691499
10242
310
Szőnyi jelzéssel: Kisfiú portré, szén, papír, 32×24 cm
1626201
10243
310
Szőnyi Jenő (1902-?): 8 db, nagyrészt jelzett karikatúra 16x22 cm Ceruza, papír, + vázlatfüzete bőr tokban 1691936
10244
310
Tardi Kovács Sándor (1938-): Betyárok. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 18,5x38 cm
1691924
10245
310
Tardi Kovács Sándor (1938-): Italozók. Tus, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 22,5x37,5 cm
1691921
10246
310
Tardi Kovács Sándor (1938-): Fekvő akt. Tus, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 24x30,5 cm
1692720
10247
310
Torday jelzéssel: Rókus kápolna 1936. Rézkarc, papír, 23×18 cm 1635041
10248
310
Trinblet jelzéssel: Szilvás csendélet. Olaj, karton, keretben, 48×68 cm
1675221
10249
310
Uitz jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, 66×50 cm 1689121
10250
310
Vadász jelzéssel: Város részlet. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm 1689148
10251
310
A. Varga Imre (1953- ): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 28x39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF