Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1688992
10108
310
Kassák jelzéssel: Kompozició. Tus, papír, üvegezett keretben, 40×27 cm 1690421
10109
310
Kádár Katalin (1951-): Vízparti fák. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1690393
10110
310
11000
id. Kátai Mihály (1906-1983): Szélmalom villámfényben, olaj, vászon, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19,5×29,5 cm 1690390
10111
310
11000
id. Kátai Mihály (1906-1983): Csónakázók, olaj, vászon, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19×29 cm 1512850
10112
310
1512606
10113
310
100
Kelen Imre (1896-1978) : Karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×12 cm 1614576
10114
310
Kertész N. László (1943-2002): 5 mű - karikatúra,különböző technikák, mind jelezve, 13×15-17×21 cm
1691364
10115
310
Kiss jelzéssel: Muskátlis csendélet, olaj, farost, 28,5×26,5 cm
1675998
10116
310
Kling György (1912-1991): Asztali csendélet. Vegyes technika, papír, kis szakadással, 37×29 cm
1693934
10117
310
Kokas jelzéssel: Dombos táj. Tempera, papír, 50×70 cm
1689236
10118
310
Kondor jelzéssel: Teremtés. Kollázs, farost, keretben, 46×61 cm
1690408
10119
310
Kondor Lajos (1926-2006): Rinascimento, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31,5×46 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF