Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 101

Lengyel Gyöngyi: Kalocsa. Pingálás. Bp., 1990. Artemis.
15405.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haulisch Lenke: Vaszary János. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalalta. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban
15406.

Rufpreis:
2 000 HUF

Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. Papír védőborítóval
15407.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wehner Tibor bevezetőjével: Kántor Lajos. Bp., 2008. Körmendi kiadó. Papírborítóban. gyűrődéssel.
15408.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bognár Botond: Mai japán építészet. Bp.,1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15409.

Rufpreis:
1 200 HUF

Les Arts. Revue Mensuelle des Musées, collections, expositions. Duoziéme Anné. 1913. (N. 133-144.) Paris, 1913, Goupil-Manzi Joyant. Contemporary half-linen-binding, in French language, in good condition.
15410.

Rufpreis:
6 000 HUF

Don Péter - Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15411.

Rufpreis:
1 600 HUF

15412.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Budapest, 1980, Corvina Kiadó, 240+48 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, hiányos kiadói papír védőborítóval, fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva.
15413.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ledács Kiss Aladár-Szűtsné Brenner Klára :  Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Gondolat, 1963. Budapest
15414.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jajczay János: Mai magyar egyházművészet. Bp.,é.n., Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói viseltes papír védőborítóban.
15415.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lyka Károly 3 műve: A táblabíró világ művészete. Magyar Művészet 1800-1850. Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914. Festészetünk a két világháború között. Viszaemlékezések 1920-1940.Bp.,1981-1984,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Változó állapotban, az egyik papírborító széle kissé szakadozott, egy másik papírborító kissé foltos.
15416.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF