Les Arts. Revue Mensuelle des Musées, collections, expositions. Duoziéme Anné. 1913. (N. 133-144.) Paris, 1913, Goupil-Manzi Joyant. Contemporary half-linen-binding, in French language, in good condition.
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Budapest, 1980, Corvina Kiadó, 240+48 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, hiányos kiadói papír védőborítóval, fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva.
Lyka Károly 3 műve: A táblabíró világ művészete. Magyar Művészet 1800-1850. Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914. Festészetünk a két világháború között. Viszaemlékezések 1920-1940.Bp.,1981-1984,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Változó állapotban, az egyik papírborító széle kissé szakadozott, egy másik papírborító kissé foltos.