Klasszikus képtár. Renaissance mesterek. Bp., 1928, Győző Andor. 60 db színes műlap kísérőszöveggel, díszes vászonkötésű mappában, teljes, jó állapotban.
Bortnyik-Hevesy-Rabinovszky: Kétezer év festészete. Festői témák története az európai művészetben. Bp., 1943, Dante Könyvkiadó. Egészvászon kötés, belül a gerincnél ragasztott, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Kner Imre: A könyv művészete. Egy megírandó de talán soha meg nem íródó könyv. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Az Országos Széchényi Könyvtár. Bp.,1964, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés. Szilády Károly emlékkönyv. Ezen könyvet a kecskeméti nyomdászat megalapítója Szilády Károly typographus tiszteletére azon alkalomból készítették a Petőfi Nyomda dolgozói, hogy Kecskeméten 140 évvel ezelőtt kezdte meg működését az első könyvnyomda. Szerk.: Tóth Sándor-Bagi Béla. Petőfi Nyomda Kiadványai II. Kecskemét, 1981, Petőfi Nyomda, 245 p. Kiadói ragasztott papírborító, jó állapotban.